Winix 3 roky záruka

Značka Winix poskytuje najvyššiu kvalitu, moderný dizajn a špičkové technológie, ktoré sú vždy o krok vpred. Produkty sú certifikované podľa prísnych kritérií z hľadiska výkonu, spotreby aj čistiaceho systému. Preto vám, našim zákazníkom, môžeme s radosťou ponúknuť službu „Winix 3 roky záruka“.

Vážený zákazník,
ďakujeme vám, že ste si kúpili zariadenie značky Winix. Ako vyjadrenie našej vďaky a aby ste mali ešte väčšiu istotu, pripravili sme pre vás službu „Winix 3 roky záruka“, ktorá doplňuje štandardnú dvojročnú záruku o ďalší rok. Túto službu získavate výhradne nákupom tovaru u autorizovaného predajcu a je nutné ju aktivovať potvrdením registračného formulára do 30 dní od nákupu, inak nebude služba platná. Po aktivácii dostanete potvrdzovací e-mail s registračným číslom záruky. Toto registračné číslo si uložte alebo e-mail vytlačte a starostlivo uschovajte spoločne s dokladom o nákupe pre prípadnú reklamáciu výrobku. Predloženie registračného čísla spolu s predajným dokladom je podmienkou pre uznanie služby „Winix 3 roky záruka“ pri prípadnej reklamácii výrobku.

Službu "Winix 3 roky záruka" je možné uplatniť iba vtedy, keď výrobok zakúpi spotrebiteľ. Záruku nemožno uplatniť, ak je kupujúcim právnická osoba alebo fyzická osoba podnikajúca.

Obchodné podmienky služby „Winix 3 roky záruka“ nájdete tu.
V prípade ťažkostí s registráciou alebo pri reklamácii tovaru sa obracajte na našu zákaznícku linku:
Tel.: +420 549 274 164, e-mail: info@cm-trade.cz

Winix registračný formulár

Kúpený produkt

Informácie o nákupe

Súhlasím s Obchodnými podmienkami služby "Winix 3 roky záruka" a so spracovaním svojich osobných údajov pre účely poskytnutia služby a priamy marketing poskytovateľa, a to na obdobie do odvolania súhlasu.