Winix SMART aplikácia

SMART aplikácia slúži iba ako pomocné, zato veľmi praktické ovládanie čističky vzduchu prostredníctvom vášho smartfónu. Prináša mnoho výhod, ktoré vám pomôžu zaistiť lepší komfort v ovládaní a získať dokonalý prehľad o prevádzke vašej čističky. Touto aplikáciou je možné ovládať iba SMART čističky vzduchu, ktoré sú na tento účel vybavené wi-fi pripojením na internet.

mobil

1. Smartfón ako diaľkový ovládač. Prečo nie?

Ovládate svoju čističku vzduchu vaším smartfónom rovnako ako diaľkovým ovládačom. Môžete ju na diaľku zapnúť aj vypnúť, meniť režimy, zamknúť ovládanie pred zvedavými deťmi alebo nastaviť časovač.

2. Kontrolujte kvalitu vzduchu, ktorý dýchate

Viete, aká je kvalita vzduchu v miestnosti, kde je čistička umiestnená. Súčasne máte prehľad o práve spustenom režime čistenia. K dispozícii sú aj grafy s históriou nameraných hodnôt indexu kvality vzduchu a mikročastíc rozptýlených vo vzduchu.

3. Buďte si istí, než vyvetráte miestnosť

Môžete porovnať kvalitu vonkajšieho vzduchu vo vašom meste s kvalitou vzduchu vnútri miestnosti. Tieto údaje je dobré vedieť pred tým, než miestnosť vyvetráte.

4. Účinnosť čističky pod kontrolou

Máte pod kontrolou životnosť filtrov a tým pádom účinnosť čistenia vašej čističky. Ľahko zistíte, kedy je potrebné filtre vymeniť.

5. Viac čističiek, viac miestností

Ak vlastníte viac SMART čističiek, napr. pre viac miestností, je možné ich do aplikácie ľahko pripojiť a kontrolovať tak kvalitu vzduchu vo všetkých miestnostiach podľa potreby.

Stiahnite si SMART aplikáciu zadarmo

Na získanie Winix SMART aplikácie sa najskôr pripojte vaším telefónom na internet, stiahnite aplikáciu na jednom z nižšie uvedených odkazov (voľte podľa operačného systému vášho smartfónu) a následne ju nainštalujte. Je to veľmi jednoduché. Pokyny na spustenie aplikácie jej ovládanie a podmienky použitia nájdete tu.